ART / Etchings etc / Wood engraving 15243273
nr 1524 3273
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
4 pcs, Sven Erixson, ej signerade, ej numrerade, oramade lösa blad, sheet: 37x26,
WOOD ENGRAVING, 4 st, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Ej signerade, ej numrerade, oramade lösa blad. Bladets mått: 37x26 cm
Monday February 27 2023
at 20:17:54
Sven X-et Erixson
Read more about Sven X-et Erixson